Martin Beck (1978)

Zrzavá Gábina Soukalová

ručně kolorovaná bromostříbrná fotografie, 2017, 26,2 x 27,5 (39,3 x 30,7) cm, sign. LD Martin Beck 17, 1. verze, autor o díle: "Fotografie vznikly do mého projektu Český rubikon. U fotky Gábiny se zračí jistá nejistota ve tváři - foceno v době, když ještě byla aktivní a připravovala se na zimni olympiádu 2018, kam nakonec pro vleklá zranění nejela.", na zadní straně popsáno autorem a značeno autorskými razítky

ID: 425

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 02. 04. 2020 15:00

Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)