Martin Beck (1978)

Jan Švankmajer se svojí loutkou

bromostříbrná fotografie, 2017, 28 x 27,5 (39,8 x 30,5) cm, sign. PD Martin Beck 17, 2. kopie, autor o díle: "Foceno pro projekt Laterny Magiky u něj doma v jeho filmovém ateliéru s jednou z loutek, které vytvořil tehdy před 40 lety pro legendární představení Kouzelný cirkus. Kde lidé mají obličeje ukryty uvnitř těchto hlav... a dívají se pusou...", na zadní straně popsáno autorem a značeno autorskými razítky

ID: 426

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 02. 04. 2020 15:00

Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)