Martin Beck (1978)

Václav Havel s jablkem

bromostříbrná fotografie, 2011/2014, 31,7 x 25,2 (40,3 x 30,2) cm, sign. PD Martin Beck 14, autor o díle: "Jedná se o poslední ateliérové focení pana prezidenta Havla, než krátce na to onemocněl, a na konci téhož roku dne 18. 12. 2011 zemřel. Foceno v jeho kanceláři ve Voršilské ulici (viz.kniha). Pan president jako “chytrá horákyně" - celé korunovační klenoty, které mělo vytvořeno Národní divadlo od svého založení ve svém fundusu, si vzít nechtěl (aby si někdo nemyslel, že se chce stát českým králem), ale to “jablko“ mu nevadilo.", na zadní straně popsáno autorem a značeno autorskými razítky

ID: 427

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 02. 04. 2020 15:00

Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)