Petr Ptáček (1965)

Tatra 603

litografie, 2014, 23 x 39 cm, sign. PD Petr Ptáček 2014, č. 19/100

ID: 22

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:21

Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)