Petr Ptáček (1965)

DC - 2 nad Alpami

akryl, plátno, 2012, 30 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012

ID: 37

Vyvolávací cena: 12.500 CZK (447 €)

DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:36

Aktuální cena: 12.500 CZK (447 €)