Karel Souček (1915-1982)

V kadeřnictví

olej, papír, 57 x 84 cm, rám

Provenience: získáno z rodiny autora

ID: 27

Vyvolávací cena: 20.000 CZK (715 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 28. 05. 2020 15:00

Aktuální cena: 20.000 CZK (715 €)

Odhadní cena: 35 000 - 50 000 CZK