Karel Souček (1915-1982)

Don Quijote

olej, karton, 1982, 55 x 64 cm, sign. PD K. Souček 82, rám

Provenience: získáno z rodiny autora

ID: 28

Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.072 €)

Ukončení prvního podání: 28. 05. 2020 15:00

Aktuální cena: 30.000 CZK (1.072 €)

Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

Odhadní cena: 50 000 - 70 000 CZK