Různí autoři

Marné volání?

bibliofilie, 3x původní signovaný grafický list Slunce jasná světů jiných...: L. Jarcovják (lept), J. Ondrušová-Wünschová (litografie) a K. Vávrová (serigrafie), nalezeno v pozůstalosti dr. J. Stejskala jako základ pro máchovský soubor č. IX, přiložen dvojlist In memoriam dr. Josefa Stejskala a dvojlist s bibliografickým soupisem předchozích osmi souborů edice, vyd. Městská galerie a společnost Ecotex, Vysoké Mýto, 2002, ex. 14/80, volné listy v obálce, výborný stav

ID: 15

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

Ukončení prvního podání: 17. 06. 2020 15:00

Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)