Ludmila Jiřincová (1912-1994)

W. Shakespeare: Sonety

bibliofilie, pěti signovanými litografiemi vyzdobila L. Jiřincová, vyd. Supraphon, Praha, 1987, ex. 64/200, edice Lyra Pragensis, volné listy v obálce, výborný stav

ID: 17

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (143 €)

Ukončení prvního podání: 17. 06. 2020 15:00

Aktuální cena: 4.000 CZK (143 €)