Různí autoři

Grafika Chrudim 1980 (sborník drobné grafiky)

bibliofilie, 2x linoryt (J. Liesler a O. Janeček), 1x litografie (Vl. Suchánek), 2x dřevoryt (O. Dubay a N. Synecká), 1x bar. linoryt (L.J. Kašpar) a 1x dřevořez (K. Šafář), vše signováno, vyd. Klub přátel výtv. umění, Chrudim, 1980, ex. 122/250, obs. dva sešity s texty různých autorů (např. Fr. Dvořák) a několika čb. vyobrazeními, 31s., v pův. obálce, výborný stav

ID: 20

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

Ukončení prvního podání: 17. 06. 2020 15:00

Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)