Kateřina Miler (1960)

Krtek a pařez

kvaš, papír, 15, 5 x 17, 5 cm, PD monogr. ZM, sign. Kateřina Miler, pasparta, rám

ID: 12

Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.072 €)

Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:11

Aktuální cena: 30.000 CZK (1.072 €)