Kateřina Miler (1960)

Kalhotky s kapsami

kvaš, papír, 12 x 20 cm, PD monogr. ZM, sign. Kateřina Miler, pasparta, rám

ID: 13

Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.250 €)

Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:12

Aktuální cena: 35.000 CZK (1.250 €)