Kateřina Miler (1960)

Krtek s Krtečkovou sáňkují

litografie, 2017, 25 x 31, 5 cm, sign. PD Kateřina Miler 2017, rám, č. 33/60

ID: 14

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:13

Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)