Zdeněk Miler (1921-2011)

Nemocný milionář

tuš, papír, 1948, 21,7 x 30,5 cm, sign. PD Zdeněk Miler, rám, návrh ke krátkému filmu O milionáři, který ukradl slunce (1948), při dolním okraji mírně zašpiněný papír

Vystaveno: Galerie Vltavín a Galerie Portheimka, Krtek 60, 7. 12. 2017 - 31. 12. 2018

Provenience: návrh ke krátkému filmu O milionáři, který ukradl slunce (1948)

Literatura: přiložen katalog k výstavě

ID: 2

Vyvolávací cena: 9.000 CZK (322 €)

Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:01

Aktuální cena: 9.000 CZK (322 €)