Vítězslav Fleissig (1892-1955?)

Exlibris eroticis A.S.

tužka, papír, 1948, 14,5 x 8,9 cm, sign. PD Fleissig 48, drobné skvrny na papíře

Provenience: provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga

ID: 12

Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

Plánované ukončení: 20. 08. 2020 15:11

Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu