Vítězslav Fleissig (1892-1955?)

Exlibris eroticis

tužka, papír, 1948, 13,5 x 7,5 cm, sign. PD Fleissig 48, lehce zašpiněný papír

Provenience: provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga

ID: 15

Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

Plánované ukončení: 20. 08. 2020 15:14

Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu