Vítězslav Fleissig (1892-1955?)

Léda s labutí

tuš, tužka, papír, 7 x 5,5 cm, sign. PD Fleissig 1949

Provenience: provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga

ID: 20

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

Plánované ukončení: 20. 08. 2020 15:19

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)