Vítězslav Fleissig (1892-1955?)

Ex Eroticis Calina

lept, 1950, 8,2 x 5,7 cm, značeno LD v desce VF 1950

Provenience: provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga

ID: 5

Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

Plánované ukončení: 20. 08. 2020 15:04

Aktuální cena: 400 CZK (15 €)