Vítězslav Fleissig (1892-1955?)

Exlibris eroticis J.B.

tužka, pauzovací papír, lept, 1949, 10,5 x 7 cm, sign. lept PD Fleissig, 1x návrh na pauzovacím papíru, 1x lept, přeložený, lehce zašpiněný papír

Provenience: provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga

ID: 7

Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

Plánované ukončení: 20. 08. 2020 15:06

Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu