Vítězslav Fleissig (1892-1955?)

Exlibris eroticis V.K.

tužka, pauzovací papír, 1948, 15,5 x 8,7 cm, sign. PN VFleissig 1948, při okrajích pokrčený papír

Provenience: provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga

ID: 8

Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

Plánované ukončení: 20. 08. 2020 15:07

Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu