Vítězslav Fleissig (1892-1955?)

Exlibris eroticis B.V.

tužka, papír, 1948, 11 x 10,5 cm, sign. PD Fleissig 48, na papíře skvrny

Provenience: provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga

ID: 9

Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

Plánované ukončení: 20. 08. 2020 15:08

Aktuální cena: 450 CZK (17 €)