Martin Bouda (1965)

Bílý automobil

litografie, 2009, 9,2 x 19,4 cm, sign. PD M. Bouda 09, 99/100

studium na AVU v Praze

ID: 23

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 18:22

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)