Petr Nikl

Ryba

litografie, 2010, 70 x 75 cm, sign. PD, autorský tisk

ID: 10

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)