Josef Bolf

bez názvu, z cyklu Obličeje

akvarel a tuš na papíře, 2020, 41,5 x 59 cm, sign. vzadu

ID: 16

Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.040 €)

Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

Aktuální cena: 26.000 CZK (1.040 €)