Patrik Hábl

Stříbrné pohoří

olej na papíře, 2013, 100 x 70 cm, sign. vzadu, v zaskleném rámu

ID: 17

Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

Odhadní cena: 40 000–45 000 CZK