Marian Kay

diptych: Love & Hate

akvarel, 2020, 59 x 79 cm, sign. PD, v rámu pod muzeálním sklem

ID: 24

Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu