Pavel Fencl

Kvadrato en pluvo

akvarel, 2020, 21 x 30 cm, sign. PD

ID: 3

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

Odhadní cena: 1 000–2 000 CZK