Pavel Fencl

Kvadrato en pluvo

akvarel, 2020, 21 x 30 cm, sign. PD

ID: 3

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 10. 12. 2020 15:00

Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

Odhadní cena: 1 000–2 000 CZK