Aleš Kublák

Orfeus v podsvětí

akryl a olej na plátně, 2019, 80 x 60 cm, sign. vzadu

ID: 35

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 10. 12. 2020 15:00

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

Odhadní cena: 1 000–2 000 CZK