Aleš Kublák

Etuda nebe a země

olej na plátně, 2019, 60 x 50 cm, sign. vzadu

ID: 36

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

Odhadní cena: 1 000–2 000 CZK