Aleš Kublák

Prostý den

olej na plátně, 2020, 60 x 50 cm, sign. LD

ID: 38

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 10. 12. 2020 15:00

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

Odhadní cena: 1 000–2 000 CZK