Aleš Kublák

Piknik u černé zátoky

olej na plátně, 2018, 60 x 40 cm, sign. LD

ID: 39

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 10. 12. 2020 15:00

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

Odhadní cena: 1 000–2 000 CZK