Aleš Kublák

Prsty Nemesis 2

akryl a olej na plátně, 2020, 60 x 50 cm, sign. PD

ID: 40

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 10. 12. 2020 15:00

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

Odhadní cena: 1 000–2 000 CZK