Aleš Kublák

ak 3

olej na desce, 2019, 49,5 x 40 cm, sign. LD

ID: 42

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

Odhadní cena: 1 000–2 000 CZK