Pavel Fencl

Ve stínu

akvarel, 2020, 30 x 40 cm, sign. PD

ID: 5

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

Odhadní cena: 1 000–2 000 CZK