Petr Nikl

Atlas velký

litografie, 2010, 70 x 70 cm, sign. PD, autorský tisk

ID: 9

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

Odhadní cena: 9 000–12 000 CZK