Karel Beneš (1932)

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

Dívka a harlekýn

litografie, 1993, 19 x 17 cm, sign. DU Kbeneš 93, pasparta, 44/100

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 526

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 08:24

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu