Karel Beneš (1932)

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

Pegas

litografie, 1982, 14,5 x 12,5 cm, sign. DU K. Beneš 82, pasparta, 97/100

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 530

Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 08:28

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)