Modelka s třešněmi

olej, karton, 48,5 x 28 cm, sign. LD, rám, rám poškozen

ID: 884

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 14:25

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu