olej, dřevotříska, 50 x 75 cm, sign. PD , rám

ID: 887

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 14:25

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu