Ludvík Kuba (1863-1956)

Nová Gradiska

tužka, papír, 1889, 10,5 x 15,5 cm, sign. PD LKuba 30/8 89, rám

Provenience: L. Kuba: Cesty za Slovenskou písní II, Praha 1935, str. 86

žák prof. M. Pirnera

ID: 1

Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:00

Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)