Ludvík Kuba (1863-1956)

Modlící se děvče

uhel, papír, 1899, 58 x 44 cm, sign. PD LKuba, rám, oboustranná kresba, na rámu oděrky

Provenience: monografie L. Kuba, 1946, str. 118, č. 3

žák prof. M. Pirnera

ID: 10

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2020 14:12

Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu