Ludvík Kuba (1863-1956)

Sedící muž na zemi

uhel, papír, 1895, 28,5 x 37 cm, sign. PD LKuba Paříž 1895, rám, vystaveno: NG 2013: L. Kuba - Poslední impresionista

Provenience: soupis malířského díla Ludvík Kuba, 1946, str. 113, č. 6

žák prof. M. Pirnera

ID: 12

Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:11

Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)