Ludvík Kuba (1863-1956)

Muž se zaťatými pěstmi

křída, papír, 1900, 36,5 x 22 cm, sign. PD LKuba 1900 Mnichov, rám

Provenience: V. Nezval: L. Kuba, 1946, str. 119, č. 6

žák prof. M. Pirnera

ID: 14

Vyvolávací cena: 3.100 CZK (124 €)

Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:13

Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)