Ludvík Kuba (1863-1956)

Matka s chlapcem čtou

uhel, papír, 1915, 57,5 x 40 cm, sign. LD LKuba, rám

Provenience: V. Nezval: L. Kuba, 1946, str. 130, č. 4

žák prof. M. Pirnera

ID: 22

Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2020 14:21

Aktuální cena: 5.900 CZK (236 €)