Ludvík Kuba (1863-1956)

Dům u Espenthor

tuš, papír, 1832, 11 x 17 cm, sign. PD LKuba 32, rám

Provenience: monografie L. Kuba, str. 146, č. 6

žák prof. M. Pirnera

ID: 23

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2020 14:22

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu