Ludvík Kuba (1863-1956)

Končarica čili daščica

tuš, papír, 1890, 9 x 5 cm, sign. DU LKuba, rám

Provenience: L. Kuba: Cesty za Slovenskou písní II, Praha 1935, str. 228

žák prof. M. Pirnera

ID: 27

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2020 14:26

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu