Ludvík Kuba (1863-1956)

Zámek s kostelem v Ribnici (Slovenia)

tužka, papír, 1888, 8,5 x 15,5 cm, sign. LD LKuba, rám

Provenience: M. Míčko: L. Kuba malíř, Praha 1946, str. 106, č. 18; L. Kuba: Cesty za Slovanskou písní II., Praha 1935, str. 23

žák prof. M. Pirnera

ID: 3

Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2020 14:02

Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)