Ludvík Kuba (1863-1956)

Místo odpočinku v Dukle

tužka, papír, 1890, 17 x 11 cm, sign. PD LKuba, rám

Provenience: M. Míčko: L. Kuba malíř, Praha 1946, str. 108, č. 20

žák prof. M. Pirnera

ID: 30

Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:29

Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)