Ludvík Kuba (1863-1956)

Tri fare u Metliky (Slovenia)

tužka, papír, 1888, 10 x 16 cm, sign. DU LKuba, rám

Provenience: M. Míčko: L. Kuba malíř, Praha 1946, str. 106, č. 13; L. Kuba: Cesty za Slovanskou písní II., Praha 1935, str. 31

žák prof. M. Pirnera

ID: 4

Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:03

Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)