Ludvík Kuba (1863-1956)

Uniatský kostelík ve Volkově (Halič)

tužka, papír, 1887, 10,5 x 15,5 cm, sign. PD LKuba, rám

Provenience: M. Míčko: L. Kuba malíř, Praha 1946, str. 106, č. 1; L. Kuba: Cesty za Slovanskou písní I., Praha 1933, str. 271

žák prof. M. Pirnera

ID: 7

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:06

Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)